top of page

Cennik

OFERTA ŚLUBNA 2021

FILMOWY PAKIET PODSTAWOWY:

1. KOŚCIÓŁ

2. SALA  

3. TRAILER ŚLUBNY  

4. DODATKOWO:

 •  2 OPERATORÓW KAMER 

 •  KAMERA NA SELFIE DLA WAS

 •  STABILIZATORY I REJESTRATORY DŹWIĘKU

 •  2 TYPY FILMÓW DO WYBORU (TELEDYSKOWY 10-20 MINUT, ORAZ REPORTAŻOWY 60-120 MINUT) bez żadnej dodatkowej opłaty

 • TELEDYSKI W TRAKCIE REPORTAŻU

 • WIDEO-ŻYCZENIA I WYWIADY Z GOŚĆMI

 • UJĘCIA TIMELAPSE / MOTIONLAPSE / HYPERLAPSE

 • UJĘCIA SLOWMOTION DO 240 KLATEK A SEKUNDĘ

 • JAKOŚĆ FULL HD LUB 4K

 • 100 DARMOWYCH KILOMETRÓW

 •  PENDRIVE W ELEGANCKIM GRAWEROWANYM ETUI

 •  SZYBKI MONTAŻ (do 4 tygodni w przypadku początku sezonu)

DODATKI PŁATNE:

1. FILMOWY PLENER W DNIU ŚLUBU  

2. FILMOWY PLENER W INNYM DNIU (DO 200KM)    

3. FILMOWY PLENER WYJAZDOWY (KILKUDNIOWY)   

4. FILMOWY PLENER NOCNY   

5. PRZYGOTOWANIA              

6. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO         

7. DRON                                                 

8. FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW  

9. FILMOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE           

10. KLIP ZARĘCZYNOWY (LOVE STORY)   

11. EFEKTY SPECJALNE WZBOGACAJĄCE FILM                

12. FILM W JAKOŚCI 4K (+30% WARTOŚCI CAŁEGO FILMU)

13. ZDJĘCIA W DNIU ŚLUBU 400-500 SZTUK      

14. ZDJĘCIA W DNIU PLENERU 50-80 SZTUK

(WYMAGANE ZAZNACZENIE OPCJI FILMOWEGO PLENERU)           

- OPIS

- OPIS

- OPIS

CENA - 4900 zł

Opis dodatków

Kościół
SALA
TRAILER
KOŚCIÓŁ: Film w wersji podstawowej rozpoczynamy od prezentacji kościoła, lub miejsca, w którym odbywa się ślub cywilny. Jest to teledysk z nastrojową muzyką, pokazujący wystrój i okolice kościoła, gości weselnych, przyjazd Młodej Pary, podpisy oraz ich przejście do ołtarza.
Zaraz po tym przystępujemy do reportażu z kazania lub jego fragmentów. Czytania także zostaną uwiecznione, jeśli czyta je ktoś z rodziny. Kolejno nagrywana jest Przysięga, a po niej także w formie teledysku przedstawiana jest skrócona dalsza część kościoła, połączona z plenerem Państwa Młodych (jeśli Młodzi wybiorą jeden plenerowych dodatków), wyjściem z kościoła, życzeniami, prezentacją sali weselnej, przyjazdem i wejściem Młodych na salę weselną.
KOŚĆIÓŁ/ŚLUB CYWILNY
SALA: Nagrywana 3 kamerami w środku, plus jedna kamera na zewnątrz w postaci filmów motionlapse. Dodatkowo czyste źródło dźwięku zapewni rejestrator podłączony do miksera zespołu/DJ-a. Wszystkie najważniejsze momenty zostaną uwiecznione i przedstawione w formie reportażu, lub teledysku ślubnego (w zależności od wybory Pary Młodej). Zostaną nagrane wszystkie najważniejsze momenty na sali typu pierwszy taniec, tort, zabawy, podziękowania dla rodziców i inne atrakcje. Pojawią się także przerywniki filmowe w postaci teledysków, spowolnione ujęcia (240 klatek na sekundę), timelapsy, życzenia oraz wiele ciekawych nagrań wzbogacającyc film. 
SALA
TRAILER: Czyli najpiękniejsze momenty w jednym 3-4-minutowym klipie. Każdy trailer śluby to jakaś historia, którą budujemy w oparciu o preferencje Młodej Pary oraz o nagrane materiały. Najpiękniejsze trailery powstają z połączenia ślubu, zabawy weselnej oraz pleneru, w którym tak naprawdę czas nas już nie ogranicza, emocje nieco przygasają, a zakochani każdym uśmiechem obdarzają się miłością, którą wychwytuje oko kamery.
Trailer ślubny to osobny film, którym można się szybko pochwalić znajomym oraz rodzinie.
TRAILER
Kotwica 1
Plener W DNIU SLUBU
PLENER W INNYM DNIU
PLENER WYJAZDOWY
FILMOWY PLENER W DNIU ŚLUBU:
Doskonała opcja dla par, które chcą mieć piękne ujęcia plenerowe w filmie, ale nie dysponują zbyt dużą ilością czasu, lub po prostu chcą mieć wszystko z głowy za jednym zamachem :)
Wystarczy, że rozejrzymy się po okolicy, a na pewno w najbliższym otoczeniu znajdziemy miejsca godne uwagi :)
Na całość sesji plenerowej trzeba jednak przeznaczyć około 1-2 godziny.
FILMOWY PLENER W DNIU ŚLUBU
FILMOWY PLENER W INNYM DNIU:
Jest to najczęściej wybierana opcja plenerowa. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo, co za tym idzie, możemy zabrać Was w miejsca nieco bardziej odległe, urzekające swoim pięknem. Jesteśmy także otwarci na Wasze pomysły i propozycje. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami zrealizujemy jeszcze bardziej niezapomniany filmowy plener, który wzbogaci całość produkcji.
Preferujemy zachody słońca, otwartą przestrzeń i naturę, ale w miejskim zgiełku także powstają piękne, romantyczne filmy!
FILMOWY PLENER W NINYM DNIU
FILMOWY PLENER WYJAZDOWY:
Tutaj nie ma już ograniczeń. Chętnie zabierzemy się z Wami zarówno na sesję w góry, jak i na Karaiby :) Niepowtarzalne piękne miejsca z całego świata w Waszym filmie ślubnym staną się symbolem oryginalności, miłości i sprawią, że film będzie niezapomniany...
FILMOWY PLENER WYJAZDOWY
PRZYOTOWANIA
PLENER NOCNY
BŁOGOSŁĄWIENSTWO
FIULMOWY PLENER NOCNY:
Światła ulic, blask księżyca, zakochani pośród gwiazd-to wszystko i wiele więcej czeka Was, jeśli zdecydujecie się na plener nocny. Niezwykle piękne, romantyczne nocne ujęcia z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Do dyspozycji mamy wiele rekwizytów, w tym lampiony, żarówki i zimne ognie, a także przenośne oświetlenie LED wykorzystujące całą gamę kolorystyczną.
FILMOWY PLENER NOCNY
PRZYGOTOWANIA: Teledysk świetnie rozpoczynający film ślubny. Począwszy od pokazania okolicy i miejsc zamieszkania, przez prezentacje rekwizytów oraz zdjęć, kończąc na ubieraniu się Państwa Młodych.
Innowacje i kreatywność Pary Młodej są tutaj bardzo miło widziane. Przykładowo powieszenie sukni ślubnej na zewnątrz może nadać filmowi nieco więcej magii, a lisy wzajemnie do siebie napisane wzbogacą film o jeszcze więcej pozytywnych emocji.
PRZYGOTOWANIA
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO: Wystrój rodzinnego domu Pani Młodej, przyjazd Pana Młodego i ich pierwsze niezapomniane spotkanie w strojach ślubnych. Wielkie emocje, wzbogaci także delikatny podkład muzyczny. 
W zależności od preferencji Młodej Pary, oryginalny dźwięk z Błogosławieństwa może zostać usunięty, lub pozostawiony.
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
dron
FILM PODZIEKOWANA
ZAPROSZENA SLUBNE
DRON: Piękne widoki z góry dostarczą niemałych wrażeń. Kościół i sala z lotu ptaka, wysoka panorama, Wasze domy, przyjazd do kościoła, na salę, fajerwerki i wiele więcej. Niezwykle dynamiczne i piękne ujęcia z lotu ptaka podczas Waszego pleneru ślubnego bardzo mocno zapadną w pamięć oraz urozmaicą cały film. Wszystko z nietypowej pięknej perspektywy dotychczas zarezerwowanej tylko dla ptaków, a teraz także dla Was :)
Dron będzie latał wszędzie tam, gdzie będzie nasza ekipa.
DRON
FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW:
Teledysk z różnymi, oryginalnymi pomysłami nagranymi specjalnie dla rodziców jako podziękowanie dla nich. Film z podkładem muzycznym. Jest on wpleciony w reportaż ślubny, może być wyświetlony na telebimie podczas zabawy weselnej.

Film ten będzie wpleciony w reportaż, w miejsce podziękowań dla rodziców na sali weselnej. Osobną kopię tego filmu dostaniecie także na pendrivie.
FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZIÓW
FILMOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE:
Jeśli macie dość oklepanych kartek i szukacie sposobu na oryginalne zaproszenia ślubne, to dobrze trafiliście :) Filmowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych, to pełen emocji i pozytywnej energii film, w którym to Wy gracie główne role!
FILMOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE
klip zareczynowy
EFEKTY SPWFJALNE
FILM W JAKOSCI 4K
KLIP ZARĘCZYNOWY:
Jest to teledysk, przedstawiający pewną historię związaną z Wami. Może opowiadać historię Waszego poznania się, zaręczyn, lub po prostu przedstawiać Waszą miłość. Teledysk jest wpleciony w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na pendrivie.
KLIP ZARĘCZYNOWY
EFEKTY SPECJALNE: Jesteśmy jedyną firmą w Polsce realizującą efekty specjalne w filmach ślubnych! Wykorzystywane są one głównie podczas pleneru, aby wzbogacić film o nowe elementy oraz upiększyć nagrane ujęcia. Do filmu dodać można promienie słońca, cząsteczki, flary, chmury, obiekty 2D/3D i wiele innych. Możliwa jest także poprawa scen np. usunięcie brzydkich elementów z tła typu linie wysokiego napięcia, a nawet usunięcie niedoskonałości twarzy podczas zbliżeń typu zmarszczki, pieprzyki itd.
EFEKTY SPECJALNE
FILM W JAKOŚCI 4K:
4K to CZTERY razy większy obraz od FULL HD, co oznacza, że film jest cztery razy bardziej szczegółowy. Doskonała opcja w przypadku gdy dysponujemy ogromnym telewizorem lub po prostu chcemy mieć najlepszy możliwy obraz.
Warto zaznaczyć, że walory 4K zobaczymy tylko na urządzeniach obsługujących ten format oraz że pomiędzy rozdzielczością 4K a FULL HD nie zobaczymy zasadniczej różnicy na ekranie nieprzekraczającym 50 cali. Pojawi się ona dopiero przy odtwarzaniu go na większych wyświetlaczach.
FILM W JAKOŚCI 4K

Foto

FOTO W DIU SLUBU
FOTO W DNIU PLENERU
DPstudio to w 90% film i jest to priorytet niepodlegający zmianom. Jednak z uwagi na coraz większe zainteresowanie fotografią, wyszliśmy naprzeciw naszym klientom, dodając dwa dodatki FOTO:
ZDJĘCIA W DNIU ŚLUBU:
400-500 obrobionych fotografii z tego wielkiego dnia!
Wszędzie tam, gdzie pojawi się kamera, tam będą też fotki. Przykładowo, jeśli wybierzecie dodatek przygotowania, to oprócz filmu, pojawią się także zdjęcia, a jeśli wybierzecie drona, to będziecie mieli fotografie z powietrza.
Wszystkie zdjęcia dostarczane są wraz z filmem na grawerowanym pendrivie.
​​
Podczas wyboru dodatku foto w dniu ślubu, do dwuosobowego składu wideo, należy uwzględnić dodatkową osobę foto.
ZDJĘCIA W DNIU ŚLUBU
ZDJĘCIA W DNIU POLENERU:
50-80 sztuk pięknych zdjęć z pleneru. Wszystkie zdjęcia dostarczane są wraz z filmem na grawerowanym pendrivie.

Przed wybraniem tego dodatku, należy mieć na uwadze wybór jednego z plenerów filmowych.

Jeśli wcześniej Wybraliście drona, to w plenerze także będziecie mieć zdjęcia z powietrza.
ZDJĘCIA W DNIU PLENERU
DPstudio LOGO Shadow.png
 • Facebook
 • YouTube
bottom of page